Plyn + montáže

Domovní plynovody jsou součástí celkové dodávky při plynofikaci objektů, zejména rodinných domů. Pro potrubí plynu uložené v zemi používáme plastové trubky . Vnitřní rozvody plynu realizujeme podle podmínek ocelové nebo měděné spojované lisováním .

Součástí dodávky domovního plynovodu od naší firmy jsou protokoly o tlakové zkoušce a výchozí revize plynového zařízení potřebné pro uzavření smlouvy na dodávku plynu s jeho dodavatelem a dále pro kolaudaci stavby.

V případě požadavku je provedena celková dodávka od projektové přípravy až po uvedení do provozu . Používáme výrobků s optimálním poměrem mezi cenou a užitnými vlastnostmi a podle požadavků zákazníka.

Montujeme a prodáváme plynové kotle Buderus, Junkers, Viadrus, Protherm, Dakon, Immergas. Na přání zakazníka zajistíme kotle i jiných výrobců.

Velmi žádáné jsou plynové přímotopné ohřívače užitkové vody, velmi vhodné pro domácnosti i restaurační zařízení. Zajímavá alternativa jsou nepřímotopné zásobníky vody.

Dále montujeme a prodáváme plynové sporáky a kombinované plynové sporáky s elektr. troubou, doporučujeme zn: Mora a Karma.