Topení + montáže

V dnešní době, kdy se veškeré naše okolí plynofikuje, je podstatná většina rozvodů zhotovována z měděných trubek, které se již cenou vyrovnají trubkám železným.

Samozřejmě vám můžeme nabídnout  i železné, plastové i vícevrstvé trubky . 

Doporučíme Vám radiátory deskové (Dia-Norm, Buderus, Kermi), litinové článkové ( Viadrus), otopné žebříky (Korado, Cosmo Art , Novaservis). Dále montujeme podlahové topení (Giacomini, Ivar) samostatné i kombinované s radiátory, vše s potřebnou a kvalitní regulací a projektovou dokumentací.

Montáž plynu provádíme především z měděných trubek spojovaných lisováním (uvnitř budov), venkovní plynovody zhotovujeme z plastových trubek spojovaných elektrospojkami.

Montujeme a prodáváme plynové kotle Buderus, Junkers, Viadrus, Protherm, Dakon, Immergas . Nesmíme také zapomenout na kotle na tuhá paliva Buderus , Dakon , OPOP , Viadrus . Zajistíme Vám také dodání a odbornou montáž automatických kotlů na uhlí a peletky - Ekokomfort , Ekoperfekt.  Montujeme a prodáváme i zplynovací kombinované kotle (dřevo nebo uhlí) - Atmos, Dakon, Viadrus.

Dále montujeme a prodáváme plynové kondenzační kotle - Buderus, Junkers, Dakon nebo elektrokotle - Dakon, Protherm a kotle na LTO - Buderus, a další značky.